21.11.2017 pidetyssä Tampereen Sisu ry:n sääntömääräisessä syyskokouksessa hyväksyttiin seuran toimintasuunnittelma sekä talousarvio vuodelle 2018  sekä valittiin tulevan vuoden johtokunta. Johtokunnan kokokoonpano 1.1.2018 alkaen on:

 • johtokunnan puheenjohtaja: Anna Tanninen
 • varapuheenjohtaja: Christa Uuramo
 • sihteeri: Tomi Roinila
 • taloudenhoitaja: Riikka Salonen

  muut johtokunnan jäsenet:

 • Timo Laitinen
 • Maija Mäenpää
 • Petja Mikkonen
 • Jukka Kärkkäinen
 • Matti Kosola
 • Sanna Ruuhonen
 • Lotta Viherkari

  Onnittelut kaikille uusille ja vanhoille johtokunnan jäsenille ja kiitokset kaikille pois jääneille. Erityiskiitos Timo Laitiselle joka toimi pitkään ja mallikkaasti seuran taloudenhoitajana. Timo Laitinen jatkaa johtokunnassa mutta halusi omasta tahdostaan väistyä taloudenhoitajan tehtävästä.