HUOM! Eri lajien ja valmentajien yhteystiedot löytyvät kunkin lajin sivulta.

Toiminnanjohtaja / Voimistelujaosto: Joni Koivunen | 050 0973 314 | joni.koivunen@tampereensisu.fi

Laskutus:  laskutus@tampereensisu.fi | 040 350 7388

Markkinointiviestintä: anna.tanninen@tampereensisu.fi | 040 350 7388

Harrasteryhmät:

harrasteliikunta@tampereensisu.fi
Fanny Juvonen | 040 6824813 | fanny.juvonen@tampereensisu.fi

Naisten telinevoimistelu / kilparyhmät:

Ryan Goen | rkgoen@icloud.com (laitathan sähköpostit englannin kielellä)

Miesten telinevoimistelu / kilparyhmät:

Riku Koivunen | 045 1134876 | riku.koivunen@tampereensisu.fi

Kilpa-aerobic:

Maaret Koskinen | 050 4411204 | kilpa-aerobic@tampereensisu.fi

Joukkue- ja rytminen voimistelu:

Teija Kukkala | tapahtumat@tampereensisu.fi

Veteraanijaosto Sisukkaat:

Kauko Laakso | 0400 411385


 

Pankkitilit:
Jäsenmaksutili FI65 1146 3007 2094 37

Voimistelujaoston päätili FI 71 1146 3001 1530 37

Y-0809800-6


Jäsenmaksut:

Tue lasten ja nuorten urheilutoimintaa liittymällä Sisun kannattajajäseneksi!
Kannattajajäsenmaksu 2018 on 20,00 € – toki halutessaan voi maksaa enemmänkin.
Jäsenmaksun voi maksaa tilille: FI65 1146 3007 2094 37
Viestiksi: Sisun kannatusjäsenmaksu 2018 ja oma nimesi
Kiitos kannatuksestasi hyvän asian puolesta!

Varsinaiset jäsenmaksut vuonna 2018: aikuiset 20 €, alle 15-v. 10 €.

Voit myös maksaa jäsenmaksun / kannatusjäsenmaksun täyttämällä alla olevan yhteydenottolomakkeen, jonka jälkeen lähetämme sinulle laskun:

 

 

 

Johtokunta
Yhteystiedot ja kokoonpano 2018

Päivitetty 7.9.2018

Puheenjohtaja: Christa Uuramo | 050 3366351

Taloudenhoitaja: Riikka Salonen |

Sihteeri: Tomi Roinila |

Jäsenet:

Timo Laitinen
Matti Kosola | 050 4820 465
Petja Mikkonen | 040 720 2278
Maija Mäenpää |
Sanna Ruuhonen |
Lotta Viherkari |
Jukka Kärkkäinen |

Asiantuntijajäsenet:

Joni Koivunen
Anna Tanninen

Tampereen Sisu ry,
Näsilinnankatu 22 A31, 33210 Tampere

 

Emailb_VALO_959x190_31012