HUOM! Eri lajien ja valmentajien yhteystiedot löytyvät kunkin lajin sivulta.

Osoite: Tesomankatu 33, 33310 Tampere
Ostolaskujen vastaanotto:

Verkkolaskuna 003708098006
Verkkolaskujen välittäjä 003708599126 (Liaison)
Sähköpostitse fennoa.FI.P.133684-1@docinbound.com

Toiminnanjohtaja / Voimistelujaosto: Joni Koivunen | 050 0973 314 | joni.koivunen@tampereensisu.fi

Laskutus / kilparyhmät:  laskutus@tampereensisu.fi | 040 350 7388

Markkinointiviestintä: anna.tanninen@tampereensisu.fi | 040 350 7388

Harrasteryhmät:

harrasteliikunta@tampereensisu.fi
Fanny Juvonen | 040 6824813 | fanny.juvonen@tampereensisu.fi

Naisten telinevoimistelu / kilparyhmät:

Janina Soimaniemi | janina.soimaniemi@gmail.com

Miesten telinevoimistelu / kilparyhmät:

Riku Koivunen | 045 1134876 | riku.koivunen@tampereensisu.fi

Kilpa-aerobic:

Maaret Koskinen | 050 4411204 | kilpa-aerobic@tampereensisu.fi

Joukkue- ja rytminen voimistelu:

Teija Kukkala | tapahtumat@tampereensisu.fi

Veteraanijaosto Sisukkaat:

Kauko Laakso | 0400 411385


 

Pankkitilit:
Jäsenmaksutili FI65 1146 3007 2094 37

Y-0809800-6


Jäsenmaksut:

Tue lasten ja nuorten urheilutoimintaa liittymällä Sisun kannattajajäseneksi!
Kannattajajäsenmaksu 2020 on 20,00 € – toki halutessaan voi maksaa enemmänkin.
Jäsenmaksun voi maksaa tilille: FI65 1146 3007 2094 37
Viestiksi: Sisun kannatusjäsenmaksu 2020 ja oma nimesi
Kiitos kannatuksestasi hyvän asian puolesta!

Varsinaiset jäsenmaksut vuonna 2020: aikuiset 20 €, alle 15-v. 15 €.

Voit myös maksaa jäsenmaksun / kannatusjäsenmaksun täyttämällä alla olevan yhteydenottolomakkeen, jonka jälkeen lähetämme sinulle laskun:

Johtokunta
Yhteystiedot ja kokoonpano 2020

johtokunta@tampereensisu.fi

Puheenjohtaja: Christa Uuramo

Varapuheenjohtaja: Laura Hagman

Taloudenhoitaja: Riikka Salonen

Sihteeri: Sanna Viheriäranta

Jäsenet:

Ilkka Kaikuvuo
Matti Kosola
Petja Mikkonen
Tanja Kulmala
Jukka Kärkkäinen
Sanna Ruuhonen
Mika Seppänen

Asiantuntijajäsenet:

Joni Koivunen | joni.koivunen@tampereensisu.fi
Anna Tanninen | anna.tanninen@tampereensisu.fi

Tampereen Sisu ry,
Tesomankatu 33, 33310 Tampere

Emailb_VALO_959x190_31012