Tampereen Sisun Voimistelujaoston toimisto:

Ikurin voimisteluhalli
Tesomankatu 33, 33310 Tampere

Toiminnanjohtaja

Joni Koivunen
joni.koivunen@tampereensisu.fi | 050 097 3314

Harrasteryhmät:

Harrastekoordinaattori: Janina Soimaniemi | janina.soimaniemi@tampereensisu.fi | 040 501 8085 & Maaret Koskinen | toimisto@tampereensisu.fi | 050 4411 204

Oppisopimusopiskelija: Anniina Viitanen | anniina.viitanen@tampereensisu.fi | 0509185359

Kilparyhmät, pojat:

Valmennuspäällikkö:

Riku Koivunen | riku.koivunen@tampereensisu.fi | 045 113 4876

Valmentajat
Jonne Julin | jonne.julin@tampereensisu.fi | 050 405 1027
Janne Simola | janne.simola@tampereensisu.fi | 040 218 9284
Sergey Kandlin | 041 499 9331
Jarkko Harju | jarharju@hotmail.com | 040 842 6354
Matias Härö | matias.jt.haro@gmail.com | 040 146 1577

Kilparyhmät, tytöt:

Valmennuspäällikkö:

Maria Pirskanen | mpirskanen@hotmail.com | 040 727 0693

Valmentajat
Janina Soimaniemi | janina.soimaniemi@tampereensisu.fi | 040 501 8085
Tuulia Räisänen | 040 8484036
Emilia Posti | posti.emilia@gmail.com | 044 284 2504
Anni Pikkarainen
Netta Markkula
Elli Törmä
Anna-Maria Kyyhkynen

Harjoitusmaksut ja laskutukset:

Maaret Koskinen | toimisto@tampereensisu.fi | 050 441 1204

 

Laskutusosoite:

Joni Koivunen
Tampereen Sisu Voimistelujaosto
Tesomankatu 33
33310 Tampere

tai sähköpostitse | joni.koivunen@tampereensisu.fi