Tampereen Sisun Voimistelujaoston toimisto:

Ikurin voimisteluhalli
Tesomankatu 33, 33310 Tampere

Toiminnanjohtaja (NTV, MTV, Harrastevoimistelu)

Joni Koivunen | joni.koivunen@tampereensisu.fi | 050 097 3314

Lajipäällikkö (JV, RV, KA)

Anna Tanninen | anna.tanninen@tampereensisu.fi | 040 3507388

Harrasteryhmät

harrasteliikunta@tampereensisu.fi
Fanny Juvonen | 040 6824813 | fanny.juvonen@tampereensisu.fi

Kilparyhmät | Miesten telinevoimistelu

Valmennuspäällikkö:
Riku Koivunen | riku.koivunen@tampereensisu.fi | 045 113 4876

Valmentajat:
Jonne Julin | jonne.julin@tampereensisu.fi | 050 405 1027
Janne Simola | janne.simola@tampereensisu.fi | 040 218 9284
Sergey Kandlin | 041 499 9331
Jarkko Harju | jarharju@hotmail.com | 040 842 6354

Kilparyhmät | Naisten telinevoimistelu

Valmennuspäällikkö:
Ryan Goen | rkgoen@icloud.com (laitathan sähköpostit englannin kielellä)

Valmentajat:
Janina Soimaniemi | janina.soimaniemi@tampereensisu.fi | 040 501 8085
Emilia Posti | posti.emilia@gmail.com | 044 284 2504
Annika Valli
Sini Niittylahti
Anni Pikkarainen
Dea Henrikson
Netta Markkula
Elli Törmä
Anna-Maria Kyyhkynen
Annika Valli

Kilparyhmät | Joukkue- ja rytminenvoimistelu

Lajivastaava:
Teija Kukkala | tapahtumat@tampereensisu.fi

Valmentajat:
Titta Heikkilä
Minna Karhu
Antton Laine
Sini Niittylahti
Tanja Kuusisto
Janica Berg
Oona Meriälä
Leea Hakkarainen
Ronja Hakala

Kilparyhmät | Kilpa-aerobic

Valmennuspäällikkö:
Maaret Koskinen | kilpa-aerobic@tampereensisu.fi | 050 4411 204

Valmentajat:
Julia Koskinen
Milla Lepistö

Harjoitusmaksut ja laskutus

laskutus@tampereensisu.fi | 040 3507388

Laskutusosoite

Joni Koivunen
Tampereen Sisu Voimistelujaosto
Tesomankatu 33
33310 Tampere

tai sähköpostitse | joni.koivunen@tampereensisu.fi