Tampereen Sisun Voimistelujaoston toimisto:

Ikurin voimisteluhalli
Tesomankatu 33, 33310 Tampere

Toiminnanjohtaja

Joni Koivunen
joni.koivunen@tampereensisu.fi | 050 097 3314

Harrasteryhmät

Harrastekoordinaattori / toimisto:

Maaret Koskinen | toimisto@tampereensisu.fi | 040 6824813
Toimiston soittoajat:
Ma – PE 13 – 15

Kilparyhmät | Miesten telinevoimistelu

Valmennuspäällikkö:

Riku Koivunen | riku.koivunen@tampereensisu.fi | 045 113 4876

Valmentajat:
Jonne Julin | jonne.julin@tampereensisu.fi | 050 405 1027
Janne Simola | janne.simola@tampereensisu.fi | 040 218 9284
Sergey Kandlin | 041 499 9331
Jarkko Harju | jarharju@hotmail.com | 040 842 6354
Matias Härö | matias.jt.haro@gmail.com | 040 146 1577

Kilparyhmät | Naisten telinevoimistelu

Valmennuspäällikkö:

Maria Pirskanen | mpirskanen@hotmail.com | 040 727 0693

Valmentajat:
Janina Soimaniemi | janina.soimaniemi@tampereensisu.fi | 040 501 8085
Emilia Posti | posti.emilia@gmail.com | 044 284 2504
Sini Niittylahti
Anni Pikkarainen
Netta Markkula
Elli Törmä
Anna-Maria Kyyhkynen
Anniina Viitanen | anniina.viitanen@tampereensisu.fi | 0509185359 (harrastekilpa)

 

Kilparyhmät | Kilpa-aerobic

Valmennuspäällikkö:

Maaret Koskinen | kilpa-aerobic@tampereensisu.fi | 050 4411 204

Valmentajat:
Julia Koskinen
Milla Lepistö

Kilparyhmät | Joukkue- ja rytminenvoimistelu

Lajivastaava:

Teija Kukkala | tapahtumat@tampereensisu.fi

Valmentajat:
Titta Heikkilä
Minna Karhu
Sini Niittylahti
Tanja Kuusisto
Janica Berg
Jasmine Niemelä
Venla Lampo

 

Harjoitusmaksut ja laskutukset

Maaret Koskinen | laskutus@tampereensisu.fi | 050 441 1204

 

Laskutusosoite

Joni Koivunen
Tampereen Sisu Voimistelujaosto
Tesomankatu 33
33310 Tampere

tai sähköpostitse | joni.koivunen@tampereensisu.fi