Kuva: Ivan Ferrera

2021

  • EM-kilpailu, Pesaro, Italia
    Jun 15-17v trio: Anni Pulkki (TaSi), Lumi Vahteristo (TaSi), Nelli Paulamäki (VaVo)
    finaalin 5.sija
    Jun 15-17v yksilöt: Sampo Nousiainen finaalin 7.sija
    Jun 15-17v parit: Sampo Nousiainen, Anniina Nääppä alkukilpailun 10.sija
    Jun 15-17v trio: Anniina Nääppä, Auli Ollila, Sampo Nousiainen alkukilpailun 17.sija

     

  • KNV Cup 4lk joukkueet Javanainen, Lehtisaari, Särkkä, Vuorinen 3.sija
  • KNV Cup 3lk tytöt Siina Lehto 2.sija
  • TuUL Cup 12-14v ryhmät Eskonen, Javanainen, Lehtisaari, Särkkä, Vuorinen 3.sija
  • TUL:n lajin paras 2020 Aino-Tuulia Hassinen

2020

  • Kolmen lajin kilpailut 4lk joukkueet Eskonen, Hassinen, Pulli, Särkkä, Vuorinen 1.sija
  • Kolmen lajin kilpailut 3lk tytöt Kiira Lehtisaari 3.sija
  • Elite 12-14v leiritykseen 2020 valittu Viivi Tanninen, Maikki Särkkä ja Aino-Tuulia Hassinen
  • Elite yli 15v leiritykseen 2020 valittu Milla Lepistö

SYKSY 2019

  • Aerobic Cup 5 Maikki Särkkä 3lk IW 1.sija
  • Aerobic Cup 3 / Varala Cup Maikki Särkkä 3lk IW 2.sija
  • Harkkakilpailu Nella Valkolehto 5lk IW 3.sija
  • Harkkakilpailu Maikki Särkkä 3lk IW 1.sija
  • Harkkakilpailu Iida Koskiniemi 3lk IW 2.sija

KEVÄT 2019

  • Harkkakilpailu Milla Lepistö SEN IW 1.sija
  • Harkkakilpailu Aino-Tuulia Hassinen 3lk IW 3.sija
  • Aerobic Cup 1 Aino-Tuulia Hassinen 3lk IW 1.sija
  • Aerobic Cup 2 Aino-Tuulia Hassinen 3lk IW 1.sija
  • Valkeakoski Open Aino-Tuulia Hassinen 3lk IW 1.sija
  • SM edustus Nella Valkolehto AG2 IW ja Milla Lepistö SEN IW
  • Kilpasarjojen mestaruuskilpailut Aino-Tuulia Hassinen 3lk IW 2.sija

SYKSY 2018

  • ND leiritykseen 2018-2019 valittu Eerika Eskonen ja Viivi Tanninen
  • Aerobic Cup 5 Milla Lepistö 5lk IW 1.sija
  • Aerobic Cup 5 Lotta Pulli 3lk IW 2.sija
  • Aerobic Cup 4 Milla Lepistö 5lk IW 1.sija
  • Kolmen lajin kilpailut Nella Valkolehto AG1 IW 3.sija
  • Kolmen lajin kilpailut Milla Lepistö 5lk IW 2.sija
  • Aerobic Cup 3 / Varala Cup Milla Lepistö 5lk IW 2.sija
  • Harkkakilpailu Milla Lepistö 5lk IW 2.sija
  • Harkkakilpailu Aino-Tuulia Hassinen 3lk IW 2.sija