SYYSKAUSI 2022

Lasten ja aikuisten harrasteryhmien syksyn kausimaksuista nyt -50 % alennusta! *

Ryhmät, joissa on vapaita ryhmäpaikkoja, löytyvät MyClubista. Ohjeita MyClubiin kirjautumiseen löytyy täältä: www.tampereensisu.fi/ohjeet-ja-hinnasto.

Ikurin ja Leinola / Sisu-hallin ryhmät löytyvät MyClubista viikon 34 kohdalta. Ratinan ryhmät löytyvät viikon 37 kohdalta. Kaikki aikuisten ryhmät löytyvät viikon 36 kohdalta.

  • Alennettuun hintaan kuuluu yksi veloitukseton kokeilukerta
  • Alennusta ei voi yhdistää muihin alennuksiin
  • Alennus ei koske aikuisten 10-kerran korttia, harrastekilpa- tai kilparyhmiä

Ikurin Liikuntahalli

Maanantai

16.25-17.25  Telinevoimistelu Taito 1 5-7-v.

16.25-17.40 Trampoliini jatkoryhmä

17.00-18.00 Kilpa-aerobicin alkeisryhmä Sisubic 5-7-v. 

17.25-18.25 Ninjagym 4-6-v.

17.45-18.45 Telinevoimistelu Taito 1 8-10-v.

17.45-18.45 Trampoliini alkeet 7-9-v.

18.10-19.10 Joukkuevoimistelukoulu 5-7-v.

18.30-19.30 Parkour 7-9-v.

18.45-20.00 Telinevoimistelu Taito 2 9-12-v.

18.50-19.50 Trampoliini alkeet yli 10-v.

19.15-20.45 Joukkuevoimistelu aikuiset

19.15-20.15 Freegym yli 10-v.

20.00-21.30 Telinevoimistelu aikuiset jatko + eliitti

Tiistai

19.00-20.30 Telinevoimistelu aikuiset jatko

Keskiviikko

16.20-17.35 Telinevoimistelu Taito 2 6-8-v.

16.30-17.15 Naperotemppu 3-5-v.

16.35-17.35 Telinevoimistelu Taito 1 8-10-v.

17.25-18.25 Soveltava telinevoimistelu n. 7-14-v.

17.40-18.40 Telinevoimistelu Taito 1 5-7-v.

17.40-18.40 Venäjänkielinen ryhmä

18.00-19.30 Telinevoimistelu aikuiset alkeet

18.30-19.30 Joukkuevoimistelukoulu 8-12-v.

18.40-19.55 Trampoliini jatkoryhmä

18.45-20.00 Telinevoimistelu Taito 3 (harjoitukset keskiviikkoisin ja perjantaisin)

19.30-21.00 Telinevoimistelu aikuiset jatko + eliitti

Torstai

20.00-21.30 Telinevoimistelu aikuiset eliitti

Perjantai

18.00-19.15 Telinevoimistelu Taito 3 (harjoitukset keskiviikkoisin ja perjantaisin)

18.50-19.50 Parkour yli 10-v.

19.15-20.45 Telinevoimistelu aikuiset alkeet + jatko

Lauantai

10.00-10.45 Naperotemppu 3-5-v.

10.45-11.30 Aikuinen-naperotemppu

10.50-11.50 Telinevoimistelu Taito 1 5-7-v.

11.55-13.10 Telinevoimistelu Taito 2 6-8-v.

13.15-14.15 Trampoliini alkeet 7-9-v.

14.00-15.30 Telinevoimistelu aikuiset alkeet + jatko + eliitti

Leinola / Sisu-halli

Maanantai

16.40-17.40 Telinevoimistelu Taito 1 5-7v

17.50-18.35 Naperotemppu 3-5v

17.55- 18.55 Trampoliini alkeet 7-9v

18.45-20.00 Telinevoimistelu Taito 2 9-12v

Tiistai 

16.30-17.30 Telinevoimistelu Taito 1 5-7-v.

17.35-18.35 Parkour 7-9-v.

17.40-18.25 Satubaletti 3-5-v.

17.40-18.55 Telinevoimistelu Taito 3 (harjoitukset tiistaisin ja torstaisin)

18.30-19.30 Kilpa-aerobicin alkeisryhmä Sisubic 8-10-v.

18.35-19.35 Joukkuevoimistelukoulu 8-12-v.

18.45-19.45 Trampoliini alkeet yli 10-v.

19.00-20.00 Telinevoimistelu nuoret

Keskiviikko

16.30-17.30 Trampoliini alkeet 7-9-v.

16.40-17.25 Naperotemppu 3-5-v.

17.30-18.45 Telinevoimistelu Taito 2 6-8-v.

17.35-18.35 Freegym 7-9-v.

18.50-19.50 Telinevoimistelu Taito 1 8-10-v.

19.35-21.05 Telinevoimistelu aikuiset alkeet + jatko

Torstai

17.45-19.00 Telinevoimistelu Taito 3 (harjoitukset tiistaisin ja torstaisin)

18.35-19.35 Parkour yli 10-v.

19.00-20.15 Telinevoimistelu Taito 2 9-12-v.

19.00-20.15 Trampoliini jatko

Perjantai

16.45-18.00 Trampoliini jatko

18.00-19.00 Telinevoimistelu Taito 1 5-7-v.

Lauantai

12.00-15.00 Vapaaharjoittelu

15.00-17.00 Koko perhe liikkuu alakoulu ikäiset (Ilmoittautuminen Tampereen kaupungin liikuntapalveluiden kautta https://www.kuntapalvelut.fi/tampere/ )

Sunnuntai

11.00-11.45 Aikuinen-naperotemppu

12.00-13.00 Ninjagym 4-6-v.

13.00-14.00 Telinevoimistelu Taito 1 5-7-v.

15.00-17.00 Koko perhe liikkuu varhaiskasvatus ikäiset (Ilmoittautuminen Tampereen kaupungin liikuntapalveluiden kautta https://www.kuntapalvelut.fi/tampere/ )

17.15-18.45 Telinevoimistelu aikuiset alkeet + jatko

Ratina

Tiistai

16.30-17.15 Aikuinen-naperotemppu

17.20-18.05 Naperotemppu 3-5-v.

18.10-19.10 Telinevoimistelu Taito 1 5-7-v.

Torstai

16.30-17.15 Naperotemppu 3-5-v.

17.20-18.35 Telinevoimistelu Taito 2 6-8-v.

18.35-19.35 Telinevoimistelu Taito 1 8-10-v.