KEVÄTKAUSI 2022 10.1.-15.5.

Ikurin Liikuntahalli

Maanantai:   
 08:30 – 10:00Telinevoimistelu alkeet + jatko (aikuiset)
 16:20 – 17:35Trampoliinivoimistelu jatko yli 10.v
 16:30-17:30Telinevoimistelu taito 1 5-7v
 17:00-18:00Parkour yli 10v
 17:25-18:25Ninjagym 4-6v
 17:30-18:30Telinevoimistelu taito 1 8-10v
 17:45-18:45Trampoliini alkeet 7-9v
 18:10-19:10Parkour 7-9v
 18:10-19:10Joukkuevoimistelukoulu 5-7v
 18:30-19:15Nallepaini
 18:45-20:00Telinevoimistelu taito 2 9-12v
 18:50-19:50Trampoliini alkeet yli 10v
 19:15-20:45Joukkuevoimistelu aikuiset
 19:15-20:15Freegym yli 10v
 19:15-20:15Telinevoimistelu nuoret
 19:30-21:00Telinevoimistelu jatko aikuiset
 20:00-21:30Telinevoimistelu eliitti aikuiset

 

Tiistai:  
 20:00-21.30Telinevoimistelu jatko aikuiset

 

Keskiviikko:  
 08:30 – 10:00Telinevoimistelu alkeet + jatko (aikuiset)
 16:20-17:35Telinevoimistelu Taito 2 (6-8v)
 16:25-17:40Trampoliinivoimistelu jatko ( 7-9.v)
 16:30-17:15Annan ja Elsan Satubaletti
 16:30 – 17:15Naperotemppu (3-5v)
 16:35-17:35Telinevoimistelu Taito 1 (8-10v)
 17:25-18:25Soveltava telinevoimistelu (5-9.v)
 17:30-18:45Trampoliini jatkoryhmä ( yli 10.v)
 17:40-18:40Telinevoimistelu Taito 1 (5-7v)
 17:40-18:40Telinevoimistelu venäjänkielinen ryhmä
 18:00-19:30Telinevoimistelu alkeet (aikuiset)
 18:30-19.30Joukkuevoimistelukoulu (8-12v)
 18:35-19:35Soveltava telinevoimistelu (yli 10.v )
 18:45-20:00Telinevoimistelu Taito 3 
 19:30-21:00Telinevoimistelu jatko (aikuiset)

 

Torstai:  
 20:00-21.30Telinevoimistelu eliitti aikuiset

 

Perjantai:  
 16:30-17:30Freegym (7-9v)
 17:40-18:40Parkour (7-9v)
 18:00-19:15Telinevoimistelu Taito 3 
 18:50-19:50Parkour (yli 10v)
 19:15-20:45Telinevoimistelu jatko (aikuiset)

 

Lauantai:  
 10.00-10.45Naperotemppu (3-5v)
 10.45-11.30Aikuinen-naperotemppu
 10.50-11.50Telinevoimistelu Taito 1 (5-7v)
 11:55 – 13:10Telinevoimistelu Taito 2 (6-8v)
 12.00-13.00Trampoliini alkeet (7-9v)
 14:00 – 15:30 Telinevoimistelu alkeet + jatko + eliitti(aikuiset)
 14:00 – 15:00Venäjänkielinen ryhmä

 

Sisu-halli, Leinola

Maanatai:  
 16.40-17.40Telinevoimistelu taito 1 (5-7v)
 17:50-18:35Naperotemppu (3-5v)
 17:55-18:55Trampoliini alkeet (7-9v)
 18:45-20:00Telinevoimistelu taito 2 (9-12v)
 19:05-20:05Trampoliini alkeet (yli 10v)

 

Tiistai:  
 16.30-17.30Telinevoimistelu taito 1 (5-7v)
 16:30 – 17:30Joukkuevoimistelukoulu (5-7v)
 17:35 – 18:35Parkour (7-9v)
 17:40 – 18:25Satubaletti (3-5v)
 17:40 – 18:55Telinevoimistelu Taito 3
 18:35 – 19:35Joukkuevoimistelukoulu (8-12v)
 18:40 – 19:40Parkour (yli 10v)
 18:45 – 19:45Trampoliini alkeet (yli 10v)
 19.00-20.00Telinevoimistelu Nuoret ( 12-16.v)

 

Keskiviikko:  
 16:30-17:30Trampoliini alkeet (7-9v)
 16:40-17:25Naperotemppu (3-5v)
 17:30-18:45Telinevoimistelu taito 2 (6-8v)
 17:35-18:35Freegym (7-9v)
 18:35-19.35Trampoliini alkeet (yli 10v)
 18.50-19.50Telinevoimistelu Taito 1 (8-10v)
 19:35- 21:05Telinevoimistelu alkeet + jatko (aikuiset)

 

Torstai:  
 16.30-17.45 Telinevoimistelu Taito 2 (6-8.v)
 17.20-18.20Trampoliinivoimistelu alkeet ( 7-9.v)
 17:25 – 18:25Parkour (7-9v)
 17:44 – 19.00Telinevoimistelu Taito 3
 18:30 – 19:30Trampoliinivoimistelu jatko (yli 10.v)
 18:35 – 19:35Parkour (yli 10v)
 19:00 – 20:15Telinevoimistelu Taito 2 (9-12v)
 19:00 – 20:00Joukkuevoimistelukoulu (yli 10v)

 

Perjantai:  
 17:00-18:15Trampoliinivoimistelu jatko ( 7-9.v)
 18:00-19:00Telinevoimistelu taito 1 (5-7v)
 19:00-20:00Telinevoimistelu taito 1 (8-10v)

 

Lauantai:11.00-11.45Aikuinen-naperotemppu

 

Sunnuntai:  
 10:00-10:45Aikuinen-naperotemppu (1,5 – 5v)
 12:00-13:00Ninjagym 4-6v
 13:00-14:00Telinevoimistelu taito 1 5-7v
 14:00 -15:00Trampoliini alkeet yli 10v
 16:15-17.45Telinevoimistelu alkeet + jatko (aikuiset)

 

Ratina

Tiistai:  
 16:30 – 17:15Aikuinen naperotemppu (1,5 – 5v)
 17:20 – 18:05Naperotemppu (3-5v)
 18:10 – 19:10Telinevoimistelu taito 1 (5-7v)

 

Torstai:   
 16:30 – 17:15Naperotemppu (2-4v)
 17:20 – 18:35Telinevoimistelu taito 2 (6-8v)
 18:35 – 19:35Telinevoimistelu taito 1 (8-10v)