Ikurin Liikuntahalli

(Tesomankatu 33, 33310 Tampere)

Ilmoittautuminen harrasteryhmiin

 

Kevät 2018

Maanantai:

10.00-10.45               Minit (2-4-vuotiaat)

15.30-16.30               Freegym alkeet+jatko (10-13-vuotiaat)

16.30-17.30               Telinevoimistelu alkeet (6-8-vuotiaat)

16.30-17.30               Telinevoimistelu jatko (7-9-vuotiaat)

17.00-17.45               Minit (3-5-vuotiaat)

17.30-18.30               Telinevoimistelu alkeet (6-8-vuotiaat)

17.30-18.30               Freegym alkeet (7-9-vuotiaat)

17.30-18.30               Telinevoimistelu Taito 1 tytöt (7-9-v)(2x/vk, ma+ke)

17.30-18.30               Trampoliini alkeet (6-9-vuotiaat)

17.45-18.30               Minit (3-5-vuotiaat)

18.30-19.30               Telinevoimistelu jatko (7-9-vuotiaat)

18.30-19.30               Freegym jatko (9-13-vuotiaat)

18.30-19.30               Trampoliini jatko (9-13-vuotiaat)

18.30-19.30               Telinevoimistelu Taito 1 pojat (7-9v) (2x/vk, ma+ke)

19.30-20.30               Telinevoimistelu Taito 2 tytöt (10-13v)(2x/vk, ma+ke)

19.30-20.30               Telinevoimistelu Taito 2 pojat (10-13v)(2x/vk, ma+ke)

18.30-19.30               Soveltava rytminenvoimistelu Minetit Special 1 (alle 12v)

19.30-20.30               Soveltava rytminenvoimistelu Minetit Special 2 (yli 12v)

Keskiviikko:

10.00-11.30               Aikuinen-lapsi peuhatunti

15.30-16.30               Freegym alkeet+jatko (10-13-vuotiaat)

16.30-17.30               Telinevoimistelu alkeet (5-7-vuotiaat)

16.30-17.30               Telinevoimistelu jatko (7-9-vuotiaat)

16.30-17.15               Minit (3-5-vuotiaat)

17.15-18.00               Minit (3-5-vuotiaat)

17.30-18.30               Trampoliini alkeet (6-9-vuotiaat)

17.30-18.30               Telinevoimistelu alkeet (7-9-vuotiaat)

17.30-18.30               Telinevoimistelu jatko (9-11-vuotiaat)

18.00-19.00                Telinevoimistelu Taito 1 pojat (7-9v) (2x/vk, ma+ke)

18.30-19.30                Telinevoimistelu alkeet (9-11-vuotiaat)

18.30-19.30                Freegym alkeet (7-9-vuotiaat)

18.30-19.30               Trampoliini jatko (9-13-vuotiaat)

18.30-19.30                Telinevoimistelu Taito 1 tytöt (7-9-v)(2x/vk, ma+ke)

19.00-20.00                Telinevoimistelu Taito 2 pojat (10-13v)(2x/vk, ma+ke)

19.30-20.30                Telinevoimistelu Taito 2 tytöt (10-13v)(2x/vk, ma+ke)

 

Perjantai:

16.00-17.00                Freegym alkeet (7-9-vuotiaat)

17.00-18.00                Freegym jatko (9-13-vuotiaat)

18.30-19.30                Trampoliini alkeet (8-11-vuotiaat)

19.30-20.30                Trampoliini jatko (11-15-vuotiaat)

 

Lauantai:

10.00-10.45                Minit (3-5-vuotiaat)

11.00-12.00                Telinevoimistelu alkeet (6-8-vuotiaat)

12.00-13.00                Trampoliini alkeet (6-9-vuotiaat)

13.00-14.00                Freegym jatko (10-14-vuotiaat)

 

Sunnuntai:

10.00-10.45                 Lapsi-Vanhempi (yli 1,5v + aikuinen)

10.45-11.30                 Minit (3-5-vuotiaat)

11.30-12.30                 Telinevoimistelu alkeet (6-8-vuotiaat)

13.00-14.00                  Freegym alkeet (7-9-vuotiaat)

13.00-14.00                  Trampoliini alkeet (6-9-vuotiaat)

14.00-15.00                  Freegym jatko (9-13-vuotiaat)

14.00-15.00                  Trampoliini jatko (9-13-vuotiaat)