Vestonkulma

(Vestonkulma 1, 33580 Tampere)

Alkavat viikolla 35!

Ilmoittautuminen Vestonkulman ryhmiin tästä!

 

Maanantai:

16.30-17.30                                   Freegym (13-15-vuotiaat)

17.30-18.15                                   Telinevoimistelu Minit (3-5-vuotiaat)

18.15-19.15                                   Telinevoimistelu Alkeisryhmä (6-8-vuotiaat)

18.15-19.15                                   Freegym (7-9-vuotiaat)

19.15-20.15                                   Telinevoimistelu Jatkoryhmä (7-9-vuotiaat)

19.15-20.15                                   Freegym, jatko (10-12-vuotiaat)

20.15-21.00                                   Trampoliini, jatko (10-14-vuotiaat)

 

Tiistai:

16.30-17.30                                   Trikkaus, alkeet (6-10-vuotiaat)

16.45-17.30                                   Trampoliini, alkeis (6-10-vuotiaat)

17.30-18.15                                   Telinevoimistelu Minit (3-5-vuotiaat)

17.30-18.30                                   Trikkaus, jatko (10-14-vuotiaat)

17.30-18.15                                   Trampoliini, jatko (10-14-vuotiaat)

18.15-19.15                                   Telinevoimistelu Alkeisryhmä (6-8-vuotiaat)

18.30-19.30                                   Freegym (7-9-vuotiaat)

19.30-20.30                                   Freegym, jatko (10-12-vuotiaat)

 

Keskiviikko:

16.30-17.30                                   Telinevoimistelu Alkeisryhmä (6-8-vuotiaat)

17.30-18.15                                   Telinevoimistelu Minit (3-5-vuotiaat)

18.15-19.15                                   Telinevoimistelu Jatkoryhmä (7-9-vuotiaat)

19.15-20.30                                   Telinevoimistelu Edistyneet (10v täyttäneet)

 

Torstai:

16.30-17.30                                   Parkour, alkeis (6-8-vuotiaat)

17.30-18.30                                   Parkour, jatko (7-9-vuotiaat)

18.30-19.30                                   Parkour, edistyneet (10v täyttäneet)

18.15-19.15                                   Telinevoimistelu Alkeisryhmä (6-8-vuotiaat)

19.15-20.00                                   Trampoliini, alkeis (6-10-vuotiaat)

 

Perjantai:

16.30-17.30                                   Parkour, alkeis (6-8-vuotiaat)

17.30-18.30                                   Parkour, jatko (7-9-vuotiaat)

18.30-19.30                                   Parkour edistyneet (10v täyttäneet)

 

Lauantai:

12.00-12.45                                   Trampoliini, alkeis (6-10-vuotiaat)

12.15-13.00                                   Minit (3-5-vuotiaat)

12.45-13.30                                   Trampoliini, jatko (10-14-vuotiaat)

13.00-14.00                                   Telinevoimistelu Alkeisryhmä (6-8-vuotiaat)

14.00-15.00                                   Telinevoimistelu Jatkoryhmä (7-9-vuotiaat)

15.00-16.00                                   Freegym, jatko (10-12-vuotiaat)

 

Sunnuntai:

12.00-12.45                                   Trampoliini, alkeis (6-10-vuotiaat)

12.15-13.00                                   Lapsi-vanhempi (yli 1,5v+aikuinen)

12.45-13.30                                   Trampoliini, jatko (10-14-vuotiaat)

13.00-14.00                                   Telinevoimistelu Minit (3-5-vuotiaat)

14.00-15.00                                   Freegym (7-9-vuotiaat)

 


Messukylän koulu

(Messukylänkatu 35, 33700 Tampere)

Alkavat viikolla 35!

Ilmoittautuminen Messukylän koulun ryhmiin tästä!

 

Tiistai:

19.00-19.45                                   Telinevoimistelu Minit (3-5-vuotiaat)

19.45-20.30                                   Telinevoimistelu Alkeisryhmä (6-8-vuotiaat)

 


Kämmenniemen koulu

(Paavolantie 4, 34240 Kämmenniemi)

Ilmoittautuminen Kämmenniemen koulun ryhmiin tästä!

 

Tiistai:

17.00-17.45                                   Telinevoimistelu Minit (3-5-vuotiaat)

17.45-18.30                                   Telinevoimistelu Alkeisryhmä (6-8-vuotiaat)

18.30-19.15                                   Telinevoimistelu Jatkoryhmä (7-9-vuotiaat)