Ilmoittautumisohjeet

Tunteja ei pidetä juhlapyhinä eikä hallilla järjestettävien kisojen aikana. Tampereen Sisu pidättää oikeuden ryhmien muutoksiin. Virallisina juhlapyhinä ei ole harjoituksia. Treenejä ei ole: 6.12., 1.1., 6.1, 10.4., 12.4, 13.4., 30.4., 1.5., 

KERTAMAKSULLISET JUMPAT:

16.12. Ikuri eliitti+jatko  Matias 20-21.30 käteismaksu 5€ (TASARAHA)


Ilmoittautuminen keväälle 2020 aukeaa 1.12. klo 12. Kevätkausi 2.1.-1.5.2020 (tuntia ei ole 6.1., 10.4, 12.4., 13.4., 30.4., 1.5.)

JOS KÄYT USEASSA RYHMÄSSÄ, ILMOITA ITSESI JOKAISEEN RYHMÄÄN MYCLUBISSA JA VALITSE SIELTÄ LASKU KÄYNTIESI MUKAAN. 1 KRT/VIIKKO KÄYNTI VALITSE LASKU 195€, 2 KRT/VIIKKO 285€, JNE. TÄMÄN LISÄKSI KOMMENTOI JOKAISEN RYHMÄN KOMMENTTIKENTTÄÄN MISSÄ RYHMISSÄ KÄYT. (ESIM. käyn jumpassa 3krt vk: maanantai jatko, tiistai jatko, torstai eliitti)

Ikuri:
Maanantai:
alkeet+jatko                        8.30-10 Iida
Lempeä Flow+Yin jooga  18.15-19.15
alkeet                                   19.30-21 Roosa
jatko                                     19.30-21  Gabor
eliitti                                    20.30-22 (Matias)

Tiistai:                                 
jatko                                      20-21.30                                  
eliitti                                     20-21.30 Matias

Keskiviikko:
alkeet+jatko                       8.30-10 Fanny
alkeet                                  19.15-20.45 Iida
jatko+eliitti                        19.30-21 Gabor+Siiri

Torstai:
eliitti                                   20-21.30 Matias

Perjantai:
alkeet+jatko                     18-19.30  Gabor                                             

Sunnuntai:
alkeet+jatko                    17.30-19.00 Ella

Vestonkulma:                                                                                                                Tiistai:
alkeet+jatko                      8.30-10 Iida
jatko                                   19.30-21 Iida

keskiviikko:
alkeet                                 19.30-21

torstai: 
alkeet+jatko                     18.45-20.15 Iida                                                                     
Sunnuntai :
alkeet+jatko                     13-14.30 Santtu

Harjoitusajat syksy 2019

Ma

alkeet+jatko 8.30-10.00
alkeisryhmä 19.30-21
jatkoryhmä 19.30-21
eliitti 20-21.30 TÄYNNÄ (varasijat: harrasteliikunta@tampereensisu.fi )

Ti

jatkoryhmä 20-21.30

Ke

alkeet+jatko 8.30-10
alkeisryhmä 19.15-20.45
jatko+eliitti 19.30-21

To

eliitti 20.00-21.30

Pe

alkeet+jatko 18-19.30

Su
alkeet+jatko 16.45-18.15

palauttava jooga 18.15-19.15 (UUTUUS!) tuntia ei ole su 8.9.

VESTONKULMA syyskausi 19.8.- 15.12. :

ti

jatkoryhmä 19.30-21

ke

alkeisryhmä 19.30-21

To alkeet+jatko 8.00-9.30 (PERUTTU vähäisen osallistujamäärän vuoksi, jos kiinnostuit ota yhteyttä: fanny.juvonen@tampereensisu.fi )

alkeet+jatko 18.45-20.15

Su

alkeet+jatko 13-14.30



 

IKURIN LIIKUNTAHALLI

Tesomankatu 33, 33310 Tampere

Maanantai

8.00-9.30 Telinevoimistelu alkeet + jatko
19.00-20.30 Telinevoimistelu jatko
19.30-21.00 Telinevoimistelu alkeet
20.30-22.00 Telinevoimistelu eliitti

Tiistai

20.00-21.30 Telinevoimistelu jatko

Keskiviikko

8.30-10.00 Telinevoimistelu alkeet + jatko
19.00-20.30 Telinevoimistelu alkeet
19.30-21.00 Telinevoimistelu jatko
19.45-21.15 Telinevoimistelu eliitti

Torstai

20.00-21.30 Telinevoimistelu eliitti

Perjantai

18.00-19.30 Telinevoimistelu alkeet + jatko

Sunnuntai

15.00-16.30 Telinevoimistelu alkeet + jatko

 

 

Tiistai

8.30-10.00 Telinevoimistelu alkeet + jatko
19.15-20.45 Telinevoimistelu jatko

Keskiviikko

19.30-21.00 Telinevoimistelu alkeet

Torstai

8.00-9.30 Telinevoimistelu alkeet + jatko
19.00-20.30 Telinevoimistelu alkeet + jatko
   

Sunnuntai

18.00-19.30 Telinevoimistelu alkeet + jatko

Intensiivikurssit – Ikurin liikuntahalli

Kevään 2019 intensiivikurssien aikataulut päivitetään näille sivuille piakkoin!

PÄIVÄ KLO KURSSI VIIKOT KESTO PAIKKA
TIISTAI 20.00-21.00 Body 1 34-41 8 vko IKURI
LAUANTAI 13.00-14.00 Get Started 34-41 8 vko IKURI
SUNNUNTAI 19.30-20.30 High Intensity 34-41 8 vko IKURI
TIISTAI 20.00-21.00 Body 2 43-50 8 vko IKURI
LAUANTAI 13.00-14.00 Body 1 43-50 8 vko IKURI
SUNNUNTAI 19.30-20.30 High Intensity 43-50 8 vko IKURI

harrasteliikunta@tampereensisu.fi | 040 6824813