KAIKKI HARRASTERYHMÄT ON PERUTTU AINAKIN 31.3. ASTI KORONA-VIRUKSEN LEVIÄMISEN HILLITSEMISEKSI 

Ilmoittautumisohjeet

Tunteja ei pidetä juhlapyhinä eikä hallilla järjestettävien kisojen aikana. Tampereen Sisu pidättää oikeuden ryhmien muutoksiin. Virallisina juhlapyhinä ei ole harjoituksia. Treenejä ei ole: 6.12., 1.1., 6.1, 10.4., 12.4, 13.4., 30.4., 1.5., 


Ilmoittautuminen keväälle 2020 aukeaa 1.12. klo 12. Kevätkausi 2.1.-1.5.2020 (tuntia ei ole 6.1., 10.4, 12.4., 13.4., 30.4., 1.5.)

JOS KÄYT USEASSA RYHMÄSSÄ, ILMOITA ITSESI JOKAISEEN RYHMÄÄN MYCLUBISSA JA VALITSE SIELTÄ LASKU KÄYNTIESI MUKAAN. 1 KRT/VIIKKO KÄYNTI VALITSE LASKU 195€, 2 KRT/VIIKKO 285€, JNE. TÄMÄN LISÄKSI KOMMENTOI JOKAISEN RYHMÄN KOMMENTTIKENTTÄÄN MISSÄ RYHMISSÄ KÄYT. (ESIM. käyn voimistelussa 3krt vk: maanantai jatko, tiistai jatko, torstai eliitti)

Ikuri:
Maanantai:
alkeet+jatko                        8.30-10 Iida
Lempeä Flow+Yin jooga  18.15-19.15
alkeet                                   19.30-21 Roosa
jatko                                     19.30-21  Gabor
eliitti                                    20.30-22 Matias (treenit 24.2. klo 18.30-20)

Tiistai:                                 
jatko                                      20-21.30 Gabor                                 
eliitti                                     20-21.30 Matias

Keskiviikko:
alkeet+jatko                       8.30-10 Fanny
alkeet                                  19.15-20.45 Iida
jatko+eliitti                        19.30-21 Gabor+Siiri

Torstai:
eliitti                                   20-21.30 Matias  (treenit 27.2. klo 18.30-20)

Perjantai:
alkeet+jatko                     18-19.30  Gabor  TÄYNNÄ                                           

Sunnuntai:
alkeet+jatko                    17.30-19.00 Ella

Vestonkulma:                                                                                                                Tiistai:
alkeet+jatko                      8.30-10 Iida
jatko                                   19.30-21 Iida

keskiviikko:
alkeet                                 19.30-21

torstai: 
alkeet+jatko                     18.45-20.15 Iida                                                                     

Maanantai

8.00-9.30 Telinevoimistelu alkeet + jatko
19.00-20.30 Telinevoimistelu jatko
19.30-21.00 Telinevoimistelu alkeet
20.30-22.00 Telinevoimistelu eliitti

Tiistai

20.00-21.30 Telinevoimistelu jatko

Keskiviikko

8.30-10.00 Telinevoimistelu alkeet + jatko
19.00-20.30 Telinevoimistelu alkeet
19.30-21.00 Telinevoimistelu jatko
19.45-21.15 Telinevoimistelu eliitti

Torstai

20.00-21.30 Telinevoimistelu eliitti

Perjantai

18.00-19.30 Telinevoimistelu alkeet + jatko

Sunnuntai

15.00-16.30 Telinevoimistelu alkeet + jatko

Tiistai

8.30-10.00 Telinevoimistelu alkeet + jatko
19.15-20.45 Telinevoimistelu jatko

Keskiviikko

19.30-21.00 Telinevoimistelu alkeet

Torstai

8.00-9.30 Telinevoimistelu alkeet + jatko
19.00-20.30 Telinevoimistelu alkeet + jatko
   

Sunnuntai

18.00-19.30 Telinevoimistelu alkeet + jatko

Intensiivikurssit – Ikurin liikuntahalli

Kevään 2019 intensiivikurssien aikataulut päivitetään näille sivuille piakkoin!

PÄIVÄ KLO KURSSI VIIKOT KESTO PAIKKA
TIISTAI 20.00-21.00 Body 1 34-41 8 vko IKURI
LAUANTAI 13.00-14.00 Get Started 34-41 8 vko IKURI
SUNNUNTAI 19.30-20.30 High Intensity 34-41 8 vko IKURI
TIISTAI 20.00-21.00 Body 2 43-50 8 vko IKURI
LAUANTAI 13.00-14.00 Body 1 43-50 8 vko IKURI
SUNNUNTAI 19.30-20.30 High Intensity 43-50 8 vko IKURI

harrasteliikunta@tampereensisu.fi | 040 6824813