Suoritusjärjestys löytyy kisanetistä.

Lauantai 16.11.2019

8.00                Kisahalli ja -info aukeaa

8.00-9.20        Vapaa harjoittelu parketilla

9.00                Tuomarikokous

9.20                Harjoitukset

·      9.20-9.35 ND IW B1

·      9.35-9.50 AG1 IW + AG1 IM

9:55                Kilpailuiden avaus

10:00              Kilpailut alkavat

·      ND IW, AG1 IW, AG1 IM

12.35              Tauko, harjoitukset, tuomarien lounas

·      12.35-12.50 ND IW B2

·      12.50-13.05 AG2 IW

·      13.05-13.20 ND GR

13.25              Kilpailut jatkuvat

·      ND IW, AG2 IW, ND GR

15:45              Tauko, harjoitukset

·      15.45-16.00 AG1 GR + AG2 GR

·      16.00-16.15 ND TR

·      16.15-16.30 AG1 TR + AG2 TR

16.35              Kilpailut jatkuvat

·      AG1 IW, AG2 IW, AG1 GR, AG2 GR

18.10              Tauko, harjoitukset

·      18.10-18.25 SEN IW

18.30              Kilpailut jatkuvat

·      SEN IW

19.15             Palkintojenjako

19.30             Kilpailupäivä päättyy

 

Sunnuntai 17.11.2019

8.00                Kisahalli ja -info aukeaa

8.00-9.05        Vapaa harjoittelu parketilla

9.00                Tuomarikokous

9.05                Harjoitukset

·      9.05-9.20 2lk

·      9.20-9.35 3lk IW

·      9.35-9.50 4lk IW B1

9:55                 Kilpailuiden avaus

10:00               Kilpailut alkavat

·      3lk IW, 2lk joukkue, 4lk IW

12.35               Tauko, harjoitukset, tuomarien lounas, 2lk palkintojenjako

·      12.35-12.50 2lk palkintojenjako

·      12.50-13.05 4lk IW B2 + 5lk IW

·      13.05-13.20 3lk joukkue + 4lk MP

13.25               Kilpailut jatkuvat

·      3lk joukkue, 5lk IW, 4lk IW

15:35               Tauko, harjoitukset

·      15.35-15.50 4lk joukkue

·      15.50-16.05 6lk IW + AD

·      16.05-16.20 6lk joukkue + 5lk joukkue

16.25               Kilpailut jatkuvat

·      4lk joukkue, 6lk IW, 5lk joukkue, AD 12-17, AD yli 18, 6lk joukkue

17.40               Palkintojenjako

18.10               Kilpailupäivä päättyy